2 results

 • Sort by
  ...
 • Monte 85 cm  1.00

  Bango  Monte në nuancën të së bardhës që kombinon pamjen e moderne me tendencat e reja të arredimit. Dizajn modern, stil, estetikë dhe funksionalitet në një që përshtatet kudo. Bango e varur, me dy ndarje me doreza. Çdo kabinet përfshin një raft të brendshëm që ju ofron hapësirë ​​shtesë për vendosjen dhe organizimin e sendeve tuaja të dobishme.

 • Monte 85 cm  240.00

  Seti i mobiljeve Monte është një produkt ku ndërthuret dizanji modern dhe funskionaliteti. Është i ndërtuar me material melaminë. Lavamani është prej qeramike dhe i një cilësi të lartë. Gjithashtu mekanizmat dhe aksesorët janë të cilësisë më të lartë. Përshtatet në mënyrë perfekte me hapësirat tuaja.

  • Banko me përmasa 81 x 34 x 70 cm
  • Pasqyrë me dollap me përmasa  85 x 65 cm
  • Lavaman me përmasa Lavaman 85 x 45 cm
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Close
Categories