Kollona Omega Beige Oak 35 cm

Modeli

 111.00

Brand:  
Omega

Kollona e varur Omega 35 cm, në ngjyrë të beige oak, ka dy hapje dhe  vjen me mekanizma hapjeje moderne ergonomike, pa doreza. Ka tre rafte të brendshëm, të cilët përshtaten në nivele të ndryshme, duke krijuar deri në katër hapësira në varësi të nevojave tuaja.

 

  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return

  Rean Bathroom është një emër i afirmuar tanimë në industrinë e prodhimit të mobiljeve, jo vetëm në tregun vendas, por edhe atë rajonal, si Kosovë, Maqedoni e Veriut dhe Greqi. Prej vitesh në treg ofrojmë produkte cilësore duke iu përshtatur trendeve moderne në dizenjo. Ne prodhojmë mobilje të bukura, elegante dhe funksionale për çdo individ apo biznes duke u udhëhequr nga besimi se secili prej nesh është unik dhe meriton më të mirën.

  Porositjet online

  Platforma online mundëson porositjen nga kudo ku ju jeni, brenda vendit, Kosovë, Maqedoni e Veriut, Greqi, Itali dhe më gjërë. Ne bashkëpunojmë me palë të treta për transportimin e dërgesave tuaj kudo ku ju jeni. Me çmimet dhe tarifat e transportit ju do të njiheni në momentin e porosisë, duke qenë se lidhen ngushtësisht me llojin e produktit që ju porositni. Gjithashtu ju mund të bëni edhe porosi duke porositur modele të personalizuara, ku për kohëzgjatjen e prodhimit dhe kostos, do t`ju bëhen me dije nga specialistët tanë.

  Informacioni

  Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

  Email: [email protected]

  WhatsApp: +355 (0) 69 2481 543

 •  Ask a Question

  Kollona Omega Beige Oak 35 cm

   111.00

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Kor 26 – Kor 29
    ... people are viewing this right now

    Share
  Produkte origjinalë prodhuar nga Rean BathroomTrust
  Dimensions N/A
  Modeli

  Omega

  Ngjyra

  Beige Oak

  Madhësia

  35 cm

  Prodhues

  Rean Bathroom

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories