Kriso 85 cm

Modeli

 258.00

Brand:  
Kriso

Seti i mobiljeve Kriso është një produkt ku ndërthuret dizanji modern dhe funskionaliteti. Është i ndërtuar me material melaminë. Lavamani është prej qeramike dhe i një cilësi të lartë. Gjithashtu mekanizmat dhe aksesorët janë të cilësisë më të lartë. Përshtatet në mënyrë perfekte me hapësirat tuaja.

 • Banko me përmasa 81 x 34 x 70 cm
 • Pasqyrë me dollap me përmasa  85 x 65 cm
 • Lavaman me përmasa Lavaman 85 x 45 cm
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return

  Rean Bathroom është një emër i afirmuar tanimë në industrinë e prodhimit të mobiljeve, jo vetëm në tregun vendas, por edhe atë rajonal, si Kosovë, Maqedoni e Veriut dhe Greqi. Prej vitesh në treg ofrojmë produkte cilësore duke iu përshtatur trendeve moderne në dizenjo. Ne prodhojmë mobilje të bukura, elegante dhe funksionale për çdo individ apo biznes duke u udhëhequr nga besimi se secili prej nesh është unik dhe meriton më të mirën.

  Porositjet online

  Platforma online mundëson porositjen nga kudo ku ju jeni, brenda vendit, Kosovë, Maqedoni e Veriut, Greqi, Itali dhe më gjërë. Ne bashkëpunojmë me palë të treta për transportimin e dërgesave tuaj kudo ku ju jeni. Me çmimet dhe tarifat e transportit ju do të njiheni në momentin e porosisë, duke qenë se lidhen ngushtësisht me llojin e produktit që ju porositni. Gjithashtu ju mund të bëni edhe porosi duke porositur modele të personalizuara, ku për kohëzgjatjen e prodhimit dhe kostos, do t`ju bëhen me dije nga specialistët tanë.

  Informacioni

  Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

  Email: [email protected]

  WhatsApp: +355 (0) 69 2481 543

 •  Ask a Question

  Kriso 85 cm

   258.00

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Tet 05 – Tet 08
    ... people are viewing this right now

    Share
  Produkte origjinalë prodhuar nga Rean BathroomTrust
  Madhësia

  85 cm

  Modeli

  Kriso

  Prodhues

  Rean Bathroom

  SKU: N/A Category:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories