Pasqyrë Siena Sonoma Dark 65 cm (Djathtas)

Modeli

 58.00

Brand:  
Siena

Pasqyrë Siena Sonoma Dark, me përmasa 65 cm dhe me dollap në të djathtë. Pasqyra vjen me një dizajn modern dhe prodhuar me materiale cilësore. Vjen me një hapje. Është e mbrojtur nga lagështira dhe ofron hapësirë të mjaftueshme për të organizuar akesorët e përditshëm.

  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return

  Rean Bathroom është një emër i afirmuar tanimë në industrinë e prodhimit të mobiljeve, jo vetëm në tregun vendas, por edhe atë rajonal, si Kosovë, Maqedoni e Veriut dhe Greqi. Prej vitesh në treg ofrojmë produkte cilësore duke iu përshtatur trendeve moderne në dizenjo. Ne prodhojmë mobilje të bukura, elegante dhe funksionale për çdo individ apo biznes duke u udhëhequr nga besimi se secili prej nesh është unik dhe meriton më të mirën.

  Porositjet online

  Platforma online mundëson porositjen nga kudo ku ju jeni, brenda vendit, Kosovë, Maqedoni e Veriut, Greqi, Itali dhe më gjërë. Ne bashkëpunojmë me palë të treta për transportimin e dërgesave tuaj kudo ku ju jeni. Me çmimet dhe tarifat e transportit ju do të njiheni në momentin e porosisë, duke qenë se lidhen ngushtësisht me llojin e produktit që ju porositni. Gjithashtu ju mund të bëni edhe porosi duke porositur modele të personalizuara, ku për kohëzgjatjen e prodhimit dhe kostos, do t`ju bëhen me dije nga specialistët tanë.

  Informacioni

  Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

  Email: [email protected]

  WhatsApp: +355 (0) 69 2481 543

 •  Ask a Question

  Pasqyrë Siena Sonoma Dark 65 cm (Djathtas)

   58.00

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Tet 05 – Tet 08
    ... people are viewing this right now

    Share
  Produkte origjinalë prodhuar nga Rean BathroomTrust
  Modeli

  Siena

  Ngjyra

  Sonoma Dark

  Madhësia

  65 cm

  Prodhues

  Rean Bathroom

  Vendosja dollapit

  Djathtas

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories